Staňte se příznivcem činnosti DES OP

Pozor, otevřeno v novém okně. TiskEmail

V etickém kodexu člena DES OP jsme Vás možná trochu odradili vysokými nároky a požadavky, ale ne každý, kdo se chce stát naším příznivcem, musí být nutně horolezec, ornitolog či veterinář. Přestože si své členy na rozdíl od jiných spolků pečlivě vybíráme, myslíme i na ty, kteří se z časových či osobních důvodů chtějí stát pouze našimi „tichými“ sympatizanty.

Takový zájemce je po vyplnění žádosti pouze zapsán do evidence našich příznivců a na jeho emailovou adresu mu budou průběžně zasílány všechny spolkové informace a zprávy. Jednotlivých akcí se tak může zúčastňovat dle vlastního zájmu, možnosti a potřeby. Na příznivce spolku nejsou kladeny žádné velké nároky (ani finanční), nemá však hlasovací právo. Jeho hlas na poradách, kterých se může libovolně zúčastňovat, je pouze hlasem poradním.

Databáze příznivců je neveřejná a zápis do ní Vás kromě času na vyplnění přiloženého formuláře nebude nic stát. Vyplněný formulář pošlete na naši adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Staňte se našimi příznivci a podpořte svým zájmem naši činnost a ochranu přírody!