Výukové karty "Zvířatka kolem nás" - OPĚT V PRODEJI

Pozor, otevřeno v novém okně. TiskEmail

Čtvrtek, 20 Prosinec 2007 23:57

Objednávat si můžete písemně na naší e-mailové adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Cena jednoho pare je 390Kč + poštovné a balné (na 1 pare vychází 80Kč)

 

 

 

Dotisk výukových karet a jejich distribuce.

 

Díky nemalé finanční podpoře soukromé firmy Dr. Pavel Svoboda – Sportovní služby, která je zároveň i výhradním zástupcem a prodejcem výrobků firmy POLAR, jsme mohli zrealizovat dotisk celkem 1.000 kusů obrazových výukových karet „Zvířátka kolem nás“.

www.polarczech.cz

www.sportovni-sluzby.cz

 

Tento zajímavý a žádaný výukový materiál je určen zejména pro děti mateřských škol a žáky I. stupně škol základních. První vydání (500 pare), podpořené Nadačním fondem města Plzně – Zelený poklad, bylo beznadějně rozdáno (300 pare) a vyprodáno (200 pare) během několika málo měsíců.

Dotisk je opět realizován ve stejné kvalitě a na celkem 40 oboustranných kartách formátu A3 ve speciálních chlopňových deskách, ve kterých najdete celkem 40 zástupců v naší přírodě běžně žijících živočišných druhů. Ty jsou děleny podle jednotlivých, od sebe barevně odlišených skupin (obojživelníci, plazi, ptáci, savci). Na přední straně karty je vždy přesná ilustrace od Zdenka Doležala a pomocná říkačka Miloše Paiskera. Zadní strana karty je doplněna pro děti dobře srozumitelným a poutavým textem Roberta Trnky plus dalšími důležitými informacemi, včetně zmenšeného obrázku z přední strany a pomocné říkačky. Vše tištěno na vysoce kvalitním pohlednicovém papíře a jedno pare váží 1,5 kg.

 

Nová cena jednoho pare (40 listů + desky) je 390,- Kč + poštovné a balné.

Při objednání většího počtu kusů a v mimořádných případech lze dojednat množstevní či individuální slevu.

Celkové náklady na dotisk projektu činily 250.000,- Kč.

Z této částky 120.000,- Kč darovala f. Dr. Pavel Svoboda – Sportovní služby a ostatní náklady uhradila formou půjčky naše organizace (DES OP).

 

Výukové karty „Zvířátka kolem nás“ jsou rovněž vhodným dárkem pro Vaše děti, příbuzné či děti Vašich známých. Vydaný počet karet je limitován a s dalším dotiskem se již nepočítá.

Určitá část dotisku bude distribuována bezplatně v rámci našeho projektu zaměřeného na ekologickou výchovu a vzdělávání veřejnosti. Určitý počet výtisků bude odprodán tak, aby došlo k úhradě zbývajících nákladů, vynaložených naší organizací na realizaci dotisku. Případný zisk bude použit na provoz Záchranné stanice živočichů v Plzni.

 

Celou brožuru s ukázkou "Výukových karet" lze stahnou (1 MB)

 

(poznámka: pro stažení klikněte na "obrázek" pravým tlačítkem, v nabídce vyberte "Uložit cíl jako" popřípadě "Uložit odkaz jako")

 

Další náhledy: