25.3.13 Výtvarná soutěž 20 let DES OP

 

 

TISKOVÁ  ZPRÁVA

Název - téma:

Je vybráno a rozdávají se ceny.

Výtvarná soutěž 20 let DES OP

Ze dne:

25.3. 2013

Místo konání:

ZSŽ Plzeň

Plzeňsko

Vlastní zpráva:

Od prosince loňského roku jsme Vás již několikrát informovali o průběhu námi vyhlášené výtvarné soutěže, vypsané u příležitosti 20 let DES OP a naší činnosti. Tento týden byla soutěž definitivně uzavřena, díla přesunuta do jednotlivých souborů a připravené fotogalerie.

Ve finále se nám sešlo a do soutěže bylo zařazeno 90 výtvarných děl, která se po roztřídění do jednotlivých skupin a kategorií posuzovala nejen podle obsahu a techniky provedení, ale také hlavně podle věku autora, jeho nápadu a promítnutí do díla.

Soutěžní díla jsou rozdělena do tří věkových skupin, přičemž pod každým obrázkem je uvedeno dílo autora, věk a místo, odkud obrázek přišel. V přiloženém  náhledu posílám pouze výběr všech oceněných děl, přičemž všechna zařazená díla si budete moci stáhnout na níže uvedeném odkazu a nebo našich internetových stránkách www.desop.cz .

Pro všechny týmy (skupiny) i přihlášené jednotlivce, kteří byli vybráni a oceněni, jsou připravené zajímavé ceny v podobě jak knih, tak třeba krmítka, pexesa, pomůcek na kreslení a podobně.

První ceny jedu předat do MŠ a ZŠ v Předslavi u Klatov. Těším se velice, jelikož místní děti dobře znám, jejich díla byla velice pěkná a nápaditá a hlavně tam jezdím rád, jelikož jsou to děti velice vnímavé a díky perfektnímu přístupu pedagogů i hodně znalé.

Dále budu po velikonočních prázdninách pokračovat v Plzni a následně pravděpodobně i v Poděbradech, odkud přišlo také několik zajímavých děl.

 

Celkové pořadí finále ke stažení zde (pdf).

Výherci výtvarné soutěže ke stažení zde (pdf).

 

Na fotografii:

V přiloženém souboru najdete všechna oceněná díla a obrázky.

Zpracoval:

Za DES OP Karel Makoň DES OP (777 145 960)