15.1.2019 Celostátní petice za zákaz prodeje a používání ohňostrojů

Drazí přátelé a příznivci činnosti DES OP – Záchranné stanice živočichů Plzeň,

 

Níže a v příloze najdete velice důležitou petici, dotýkající se zábavné pyrotechniky, všech těch nesmyslných ohňostrojů a věcí, které nás již několik let otravují a trápí.

Sám osobně nejsem vůbec zastáncem jakýchkoliv petic, zákazů a jiných podobných akcí, ale tato petice a forma je vlastně jediným způsobem, jak problém posunout či vyřešit.

Bohužel však k samotné propagaci, prezentaci a podpoře této petice nemám v současné době (a to hlavně i kvůli nefunkčnímu adresáři) potenciál ani kapacitu, prosím tak všechny ty, kteří se mohou ke mně připojit, pomoci, podpořit či získat nějaké další podpisové místo (zejména v Plzni), aby se prosím zapojili. Opravdu je to velice důležitá a zásadní věc, velice dobře připravená, zpracovaná a hlavně nutná!!!

Podrobnosti najdete níže a v případě zájmu, kontaktujte prosím rovnou tým autorů petice a kolegy, kteří vědí přesně co a jak udělat.

 

Děkuji Vám předem a s pozdravem K. Makoň.

Vydržte s námi a zachovejte nám svou přízeň.

 

Odkazy na celonárodní petici a petiční archy za zákaz prodeje a používání pyrotechniky

https://www.platforma8.org/wp-content/uploads/2019/01/priloha_zakaz_pyrotechniky.pdf

https://www.platforma8.org/wp-content/uploads/2019/01/petice_zakaz_pyrotechniky.pdf

https://e-petice.cz/petitions/zakaz-pouzivani-a-prodeje-zabavni-pyrotechniky.html?fbclid=IwAR0rfJPb1tsdzSzxaYkzpQoHImst9YEsqvyTDVzTilbmOM0czdVaiiOJ_2w

 

Dobrý den,

 

     prosím o součinnost. Náš pracovní tým petičního výboru potřebuje další místa, kde by mohla být zveřejněna CELOSTÁTNÍ "PETICE za zákaz prodeje a používání pyrotechniky" a také místo, kde by se mohly od občanů (starší 15ti let) sbírat podpisy na petiční archy k této petici.

 

Na petičních arších musí petenti vpisovat své jméno, příjmení, adresu trvalého pobytu v ČR čitelně, nejlépe hůlkovým písmem. A ve sloupci "souhlas s poskytnutím osobních údajů" rovněž hůlkovým písmem slovo ANO. Pozor: petenti nesmí zaměnit jméno a příjmení ve sloupcích, jinak je jejich hlas neplatný. 

 

     V příloze posílám všechny potřebné dokumenty k vytištění (nemusí být barevné) a oba dva dopisy, které jsem již odeslal na adresu Vláda ČR, PS Parlamentu ČR mohou být  v místnosti, kde se budou sbírat podpisy také zveřejněny.

 

    Akce je již spuštěna a prosím, pokud projevíte zájem o vytvoření součinnosti v této celostátní důležité záležitosti, zašlete prosím na moji níže uvedenou adresu - přesnou adresu, kde bude petice zveřejněna a kde se budou sbírat podpisy pod tuto petici.

 

     Informace o petiční akci mohou zájemci také získat na sociálních sítích - facebook "Stop petardám a ohňostrojům".

https://www.facebook.com/groups/stopohnostrojum/

 

http://nepetardam.cz/domu/

 

Mapa sběrných míst:

https://goo.gl/maps/vEddAuJ5b652

 

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1OfiYc3HurR_1PhO44eQLHyr9cUxxdvT2&fbclid=IwAR1-BE65CU8XiixnNO1MEhsuPV5q9z4ywZsnPVKvj-kNbAyz2n9qse9is2U&ll=49.599086903805166%2C13.267886229079977&z=8

 

     Vaše rozhodnutí mi prosím sdělte na níže uvedené adrese, za což vám v každém případě děkuji.

 

S pozdravem

     

Petr Švehla - dobrovolný ochránce životního prostředí

 

Františkovy Lázně, 15.01.2019

Přílohy dle textu

 

PS: Přesnou kontaktní adresu podpisového místa prosím oznamte petičním výboru nebo mně.


 

--

Petr Švehla
Americká 283/12
351 01  Františkovy Lázně

Telefon: +420 602 462 155
E-mail: 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.