24.3.2020 Videa na www.desop.cz

TISKOVÁ ZPRÁVA DES OP Plzeň
Záchranná stanice živočichů Plzeň

24. 3. 2020
 
Už Vám z toho všeho jde hlava kolem?
 
Chcete se podívat do přírody a dozvědět se něco nového?
Učíte se doma s dětmi prvouku, vlastivědu, zeměpis a hudebku?
Nudíte se doma a děti neví, na co by už koukaly?

 

Pokud ano, tak určitě koukněte na naše webové stránky a vyhledejte „VIDEO PRODUKCI“ v horní šedé vodorovné liště pod názvem našeho spolku.
 
 
Po otevření položky „VIDEA“ se vám otevře nabídka našich výukových videí, začínající pěti zvířecími příběhy, které se opravdu staly.
Těší se na vás bobr Břéťa v podání nejlepšího pana Josefa Somra, který vás během 16 minut obrazem i slovem provede po plzeňských řekách a vodotečích. Otík, sele divokého prasete v podání výborného Pavla Lišky, vás vezme do lesa, na zámek i do obory. Se zamilovanou vlaštovkou Vlaďkou a nezaměnitelnou Marthou Issovou se podíváte jak na statek k Šůsům do Újezda, tak na rodinnou farmu u Třeboně. Skvělý Jiří Lábus s čápem Kamilem vás vezme do Boru u Tachova a zlatá paní Taťána Medvecká s užovkou Simonou zase na zahradu do Vejprnic.
 
K těmto příběhům v celkové délce 56 minut najdete v téže kapitole ještě 10 samostatných dvouminutových tematicky zaměřených video klipů.
 
To vše v jednom, propojeno perfektní hudbou od Varhana Orchestroviče Bauera, umocněno jedinečnými záběry a střihem Vládi Nového.   
Přírodopis, prvouka, zeměpis, vlastivěda s hudebkou, pro ty co chtějí i s anglickými a španělskými titulky pod taktovkou týmu DES OP z roku 2016 na www.desop.cz.
 
Ve stejné rubrice najdete i další dva naše starší 40 minutové filmové materiály pod názvem „Jeden rok na Záchranné stanici živočichů v Plzni“ a „Jak se jim s námi žije?“ I přesto, že se jedná o starší produkty, tak jejich obsah je aktuální i dnes. Určitě doporučujeme zhlédnout v uvedeném pořadí.
Nebo máte rádi detektivky?
Tak v tom případě doporučují nové jarní vydání časopisu Vítaný host, kde máme tentokrát neveselý případ s detektivní zápletkou. Více opět na našich stránkách www.deosp.cz - levý sloupec „Další obsah webu“ „Vítaný host“ poslední spodní článek pod názvem „DESOP Plzeň hledá, pátrá, informuje.“
Jinak jedeme dál a máme Vás rádi!