Tiskové zprávy

21.4.2016 Další natáčení zvířecích příběhů

Další zvířecí příběh namluvila paní Martha Issová (viz. ukázka dále v textu)

Ve středu 20. 4. 2016 jsme s kameramanem Vláďou Novým opět natáčeli v Praze ve studiu MAT hlas naší další zvířecí filmové hvězdy.

Vlaštovce Vlaďce propůjčila svůj hlas výborná Martha Issová, která nám navíc svůj umělecký výkon, stejně jako paní Taťjana Medvecká a Josef Somr, věnovala bezplatně.

Děkujeme, paní Martho, bylo nám ctí a vážíme si Vaší podpory.

Malá ukázka (MP3)


Vlaštovka Vlaďka je poslední a pátý příběh, který se v Praze daboval. Je to druhá verze vlaštovky, kdy původně se mělo jednat ne o samičku, ale o dva samečky (kamarády z vojny), přičemž jednoho z nich nám namluvil rovněž vynikající Ondřej Vetchý.
Bohužel textově a scénáristicky jsem to poněkud nezvládl, a tak bylo třeba text vlaštovky přepracovat a změnit i scénář a dějovou linku.

Každopádně natáčení se všemi profesionálními herci a umělci bylo pro mě osobně, obrovským zážitkem a zkušeností. Všichni oslovení nám vyšli maximálně vstříc, nikdo z nich, i přes neuvěřitelné časové vytížení, nás neodmítl a svým výkonem i nasazením výrazně podpořili celý náš projekt. Navíc se jedná o velice příjemné a spolehlivé lidi, kteří, když něco řeknou, tak to také dodrží.
Děkuji všem zúčastněným a bylo mi ctí.

Děkuji paní Taťjaně Medvecké a  Marthe Issové. Rovněž panu Josefu Somrovi, Jiřímu Lábusovi, Pavlu Liškovi a Ondřeji Vetchému.



S poděkováním a pozdravem

-- 
Karel Makoň
DESOP - Záchranná stanice živočichů Plzeň
Zábělská 75, 312 00 Plzeň 12
mobil. 777 145 960
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

"Ať jste lidé, zvěř či ptáci, najít si nás nedá práci."
www.desop.cz